Festival nad Řekou 2010

  • česky
  • english

Přejdi na obsah

Na tomto místě najdete veškeré praktické informace, které vám umožní i usnadní účast na festivalu. Získáte nejenom informace o cenách a jednotlivých typech permanentek, ale i systému výhodných slev. V sekci Ubytování najdete seznam všech festivalových ubytovacích kapacit, ale i doporučení kvalitnějších ubytování v bohaté nabídce hotelů a penzionů.

FESTIVAL NAD ŘEKOU 2010 používá osvědčený a většině z Vás známý akreditační systém VALENTINA firmy DAT. Po jednoduché registraci Vám přehlednou formou umožní on-line zakoupení permanentek, přehlednou objednávku vhodného ubytování, odeslání požadavku na slevu a zakoupení některých předmětů festivalového obchodu. Systém navíc umožní evidenci a potvrzení Vašich plateb a okamžité získání informace o stavu vašeho festivalového účtu. Akreditace ZDE - pro vstup klikni

Případné dotazy Vám zodpovíme na adrese akreditace@festivalnadrekou.cz.

Po akreditaci na akreditace.festivalnadrekou.cz naleznete nabídku festivalového ubytování všech kategorií (hotely, penziony, ubytovny, atd.) Podle vlastního výběru můžete ihned rezervovat. Vzhledem k atraktivnosti Písku a zvýšené návštěvnosti v letní sezoně, doporučujeme provést rezervaci prostřednictvím našeho webu.

Každý festival svým posláním a zaměřením určuje i zájmové skupiny – těm pak nabízí i mimořádné slevy. Festival nad řekou poskytne slevy studentům, členům filmových klubů, držitelům průkazů ZTP (na základě předložení potvrzení) a zástupcům ZŠ, SŠ a uměleckých škol. Zvláštní sleva je pak připravena pro VIP členy ČSFD.

I letos bude v průběhu festivalu otevřen festivalový obchod, kde si budete moci pořídit festivalová trička, katalog festivalu a další filmové předměty a zajímavé publikace. Všechny věci budou k mání a prodeji v pokladně Klubu kultury.

Děkujeme za vaši přízeň a posíláme základní informace i doporučení, které by vám mohly pomoci v orientaci a také bezproblémové akreditaci na festival. Festivalovým centrem bude Klub kultury, který se nachází na nábřeží 1. máje (č.p. 1605) asi 150 metrů od starobylého píseckého mostu. V centru se nachází nejenom akreditace a GS, ale také 4 projekční sály, tiskové středisko a sídlo štábu. V příloze najdete mapku Písku s označením i nejdůležitějších festivalových míst. A doporučujeme následující informace :

STRÁNKA SE PŘIPRAVUJE
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku